• Karabas Mah. Hafiz Selim Efendi Sk. Unsal Is Merkezi No:5/13, İZMİT, KOCAELİ
 • +90 (262) 330 0023
 • info@dereceosgb.com

Hakkımızda

Derece OSGB, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilen iş güvenliği uzmanları, iş yeri hekimleri ve sağlık personelleriyle, iş yerlerinin “6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu”nun gerekliliklerine göre risk değerlendirmesini, tehlikelerin tanımlamasını ve tehlikelerin ortadan kaldırılması ve risklerin kontrol altına alınmasını sağlamak için çalışmalar ve eğitimler yapmak amacıyla kurulmuştur.

Firmamız, T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Tarafından 2752 belge numarası ile Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak yetkilendirilmiştir.

Derece OSGB, alanında uzman ve deneyimli profesyonel danışmanların, mühendislerin ve iş güvenliği uzmanlarının bir araya gelmesiyle İş Sağlığı ve Güvenliği alanında firmaların faaliyetleri sırasında ihtiyaç duyacağı her türlü ölçüm analiz, teknik kontrol, risk analizi ve değerlendirmesi, eğitim, danışmanlık, uzmanlık hizmetlerini alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla yapan bir kuruluştur.

Neden Biz?

Hizmetlerimizde müşterilerimizin iş akışını ön planda tutuyor, hizmet süresince iş akışının aksamaması için her iş yerine özel çalışma planları geliştiriyoruz.

— Derece OSGB
 • Hizmette Kalite Bizim İçin Esastır

  Derece OSGB tarafından görevlendirilen iş güvenliği uzmanı veya iş yeri hekimimizin yine Derece OSGB Başdenetçileri tarafından denetlenmesi sağlanarak verilen hizmetin kalitesi arttırılacaktır.

 • Karmaşaya Vakit Ayırmayın

  Yasalardan doğan tüm yükümlülüklerinizi Derece OSGB yerine getirecektir.

 • Personel Giderlerinizi Düşürün

  OSGB ile işletmenizde İşyeri Hekimi veya İş Güvenliği Uzmanı istihdam zorunluluğunuz ortadan kalkacak.

 • Vergi İndirimi ve Avantajları

  Firmamız ile yapacağınız anlaşma ile aldığınız hizmetler faturalandırılır, bu da işletme açısından doğrudan gider olarak kullanılır ve vergi avantajları sağlar.

Misyonumuz

Ülkemizin ekonomisine katkı sağlayarak istihdam alanları oluşturan firmalara verdiği hizmetlerle firmaların kaynaklarını verimli kullanılmasını sağlayarak üretim ve kazançlarının artmasını sağlamaktır.

İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde mesleki etik değerlere saygılı, dünya standartlarında hizmet sunarak; iş sağlığı ve güvenliğine yönelik yaptığı çalışmalarla sektörel gelişime katkı sağlayıcı faaliyetlerde bulunmaktır.

Vizonumuz

İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini çağdaş ve uluslararası standartlara taşıyarak, İş Sağlığı ve Güvenliğine adanmış gücümüz ve hizmetlerimizle sektörde tercih edilen ilk marka olmaktır.

Kalite Politikamız

Firmamız; Çalışmalarının yasa, yönetmelik, uluslararası standartlar ve sözleşmeler doğrultusunda uluslararası standartlarında yürütülmesini ve müşteri istek ve gereksinimlerine odaklı, memnuniyeti beklentilerin üzerinde tutan stratejik yönetim yaklaşımının sergilenmesini benimsemiştir.

Müşteri şikâyetlerinin çözümü ile ilgili olarak etkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunulması için çalışmayı ve takım ruhu içerisinde çalışarak sektör standardının ileri taşınması ve örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışılmasını hedeflemiştir.